Author: r***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very very cute I love it good quality so good
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £1.09
Original Price: £1.98
| Material | ABS |
| Composition | 100% Polyurethane |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Bandage |
| Length | 2.8 in |
| Width | 4 in |
| Height | 0.4 in |
| SKU | sb260311170667726870246 |
Author: r***4
Date:
Review: Very very cute I love it good quality so good
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***i
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeeer
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: t***o
Date:
Review: Very nice, like in the description.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: k***r
Date:
Review: Nice
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.